Tots els noms de les llistes de les eleccions municipals a Sant Feliu de Guíxols

El diari El Punt publica en l’edició d’aquest dimecres la relació provisional de llistes i candidats que s’han presentat per a les eleccions municipals del 22 de maig a Sant Feliu de Guíxols, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.

CONVERGENCIA I UNIO (CIU)
1. JOAN ALFONS ALBO ALBERTI
2. MARIA PILAR GIRO ROMAN
3. MARIA MAGDALENA LUPIAÑEZ SOLER
4. PAU CASALS CAUS
5. FRANCISCO CARDENAS TOSCANO
6. JOAQUIM (QUIMET) CLARA ESTAÑOL
7. DOLORS LIGERO RUIZ
8. ANTONIO (TONI) GATTO CARMONA
9. CRISTINA SALA LIDON
10. VICTOR PASCUAL CASAS
11. LLUIS VAZQUEZ GIRONES
12. RAFAEL (RAFA) ROMAN REGALADO
13. RAFAEL (RAFA) DIAZ JUAN
14. MONTSERRAT (MONTSE) CUMI CORTES
15. DOLORS ONIEVA CARNICER
16. MIGUEL ANGEL SOTO MARTIN
17. SARA PEREZ ANGUITA
18. ALFRED PIÑOL MAURESO
19. MARIA ROSER CORBERA RIDAURA
20. LLUIS PALAHI XARGAY
21. MARIA VICTORIA ORTEGA GODOY
Suplents
1. JULIO PEREZ VILCHEZ
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA- AM)
1. JORDI VILÀ I VILA
2. ANNA BUXÓ I CALZADA
3. ALBERT POLO I MIRET
4. CARLES BERENGUEL I SOLER
5. GEORGINA LLINARES I ALBERTI
6. ESTHER MESSEGUER I BORDAS
7. JOAN VERA I ESTEVE
8. ISABEL CUSSO I REY
9. MANEL MAYOR I LECUONA
10. JOAN REYNE I PALAHÍ
11. EMMA PORTAS JUAN
12. XAVIER GORRO I GUERRERO
13. ALBERT DUBE I SAEZ
14. MIREIZ MASCARRERAS I COSTART
15. ANGELA MONAGO I TRIGUERO
16. JOSE MARIA NUEDA I RUIZ
17. JOSEP MARIA FARRES I RENAU
18. ROSA MARIA RIDAU I ANDREU
19. MARTA VEGA I ROCA
20. FRANCESC FERNANDEZ ROMERO
21. JOAN CATAMITJANA I RIBAS
Suplents
1. MANUEL GORRO DEL TORO
2. MIQUEL SELLARES I PERELLO
3. MARIE BALLAND
4. JULIA GRANELL I RASET
5. JAUME SOLER I ALBERTI
6. DAFNE PUGNAU SAEZ
7. JOAN DONATIU TEJERO
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERA UNIDA I ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUIA-E)
1. JESUS FERNANDEZ BORT (ICV)
2. JOAN PRAT FERRER (ICV)
3. LAURA AGÜERA RIERA (ICV)
4. SALVADOR SANCHEZ ARDID (EUIA)
5. JOSEFA ROYO MARTINEZ (INDEPENDIENTE)
6. JULIA CASTELLO JANÓ (INDEPENDIENTE)
7. TOMAS JIMENEZ CANTERO (EUIA)
8. XAVIER DE BLAS LORENZO (INDEPENDIENTE)
9. MARIA DEL CARMEN CAPILLA (EUIA)
10. Mª ROSA ROURICH BORDAS (ICV)
11. MAX LOPEZ TEIXIDO (ICV)
12. VIRGINIA CARRANZA RODA (ICV)
13. ROSER SORIA MARTIN (INDEPENDIENTE)
14. AGUSTIN (AGUS) SEGURA PERELLON (ICV)
15. MARIA MERITXELL (TXELL) ROCA PERICH (ICV)
16. SERGIO VISCAINO MARTINEZ (EUIA)
17. Mª CLARA SUAREZ MEOZ (INDEPENDIENTE)
18. NURIA FERRER RUAIX (ICV)
19. JUAN ALBERTO PARRAGA MOREIRA (ICV)
20. NOÉ LARROSA CASTAÑO (INDEPENDIENTE)
21. MANEL AGÜERA MUÑOZ (ICV)
PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. Mª ANGELES SANCHEZ ARAGON
2. FRANCESC IGUALADOR I BANASET (INDEPENDIENTE)
3. OSCAR ALVAREZ GOMEZ
4. Mª PILAR QUESADA POLO
5. FRANCISCO JAVIER GARCIA DE LA CERDA
6. OSCAR COSTA I FRESQUET
7. Mª ANGELS RIBOT I BANASET (INDEPENDIENTE)
8. ABRAHAM A. RODRIGUEZ REQUENA
9. MARIA CARGOL I SERN
10. JOSE ANTONIO MARTIN MONTALVO
11. EMANUELA RITA VECCHIATTI
12. MARCOS PEREZ CAMPOY
13. Mª CARMEN GARCIA GARCIA
14. DAVID SANCHEZ DENGRA
15. RAMON GARCIA JIMENEZ
16. RICARDO TORREGROSA BENITO
17. RAQUEL MUÑOZ PALOMINO
18. ANTONIO JORDAN MOLINA
19. ENRIQUE MARQUEZ GONZALEZ
20. VICTORIA DE LA CERDA HERVAS
21. RICARD CASTELLO JANO
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)
1. PERE ALBO MARLES
2. JOAN VICENTE RUFI
3. JULIA VENDRELL AMATE
4. VERONICA LAHOYA RODRIGUEZ
5. JUAN JOSE GARCIA CAÑADAS
6. ESTHER MARTINEZ MORENO
7. JOSE ANTONIO DONAIRE BENITO
8. ANTONI BASART MASFERRER
9. RICHARD NAVARRO AYATS
10. JOSEFA CARRERAS NIEVAS
11. MANUEL ASENSIO MARTINEZ
12. ANGEL GARCIA ROCA
13. MARIA TERESA CALABUIG SERRA
14. RAFAEL SAPERAS COLL
15. JOSEFA NUEDA MORENO
16. ANTONI ESCOBAR VALLE
17. NATALIA COLOMEDA FOLGADO
18. RAFAEL RODRIGUEZ MARTINEZ
19. ANA MUÑOZ LOPEZ
20. ROSA MARIA HIDALGO SANTIAGO
21. ANTONI JUANALS ROMAN
Suplents
1. BEATRIU CRUSET BALLART
2. CONCEPCION DE BLAS VIVAS
3. RAFAEL PACHON CARDENAS
4. MONTSERRAT AGUILA RAMIREZ
5. ELENA ESTEVA MASSAGUER
SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDENCIA (S.I.)
1. MARIA TERESA MASEGOSA I PERXES
2. JOAN SERRA I SOLA
3. MARTI VIÑALS I ROSELL
4. DAVID ESCARPANTER I LLANDRICH
5. MARIA ALBA MALAGELADA I MARTI
6. JORDI MARESMA I PAYTUVI
7. JOAN SALA I VILANOVA
8. ANTONI VALLDEPERAS I JUNCA
9. MARIA CARME GARCIA I FREIXEDAS
10. SILVIA PALAHI I LLORENS
11. JOSEP MAURICI MALLOL I CAMPRUBI
12. JOSEP VIADER I SERRA
13. MIREIA ARPA I MARTINEZ
14. JORDI COSTA I EZQUERRA
15. DOLORS COLILLES I SERRA
16. JOSEP VIU I ALSINA
17. ALBERT CONCHILLO I FIGUERAS
18. DAVID IGLESIAS I JUANMIQUEL
19. SIRA FRANQUESA I MASEGOSA
20. CONCEPCIO VILAMOVA I BARCELO
21. AMELIA TRUETA I LLACUNA
TOTS PER SANT FELIU (TSF)
1. CARLES MOTAS LOPEZ
2. JOSEP MORATO MOLINS
3. JOSEFINA COSP IGLESIAS
4. LAURA AIGUAVIVA CARRERAS
5. ANA REMEDIOS MARTIN CAÑADAS
6. JOSEP SABALLS BALMAÑA
7. CARLES XARGAY SAURI
8. DAVID OLIVERAS SALA
9. OTILIA RIBERA CANALETA
10. GRACIA FERNANDEZ RODRIGUEZ
11. FRANCISCO GUITART SAEZ
12. XAVIER MARTORELL HORTA
13. MANUEL ORTEGA REYES
14. ESPERANZA GONZALEZ ALVARO
15. ROSA YDALIA CRUZ MOLINA
16. ROSO FELIU HEREU
17. JUAN SAGUE XARGAY
18. ROMAN COROMINAS COMAS
19. SILVIA ROMERO QUESADA
20. PEDRO ARARA PLANELLAS
21. JOAQUIN VALLS ARARA
Suplents
1. MANUEL CORDOBA REINA
2. MARIA FE LARRAGAY RAMOS
3. FRANCISCO COSTA FIGUERAS
4. RAMIR MONER LLANDRICH
5. MARGARIDA ALBERTI MARTIN
6. MIQUEL FELIU VICENTE
7. CAROLINA ALVAREZ MASSALLE
8. MARIA TERESA CLAVAGUERA POCH

Comparteix

Les cookies ens permeten oferir els nostres serveis. En utilitzar els nostres serveis, acceptes l'ús que fem de les cookies. Més informació