GUÍXOLS A,D “A”.

Aquest diumenge 21 d’Octubre, a les 17:00h,al camp Municipal Josep Sunyer i Arxer, partit de fútbol entre el A,D Guíxols “A” i el Mollet U.E, C.F. “A”.
Els guixolencs enfronten el segon partit consecutiu davant de la seva afició, amb el clar objectiu d’endur-se’n els tres punts, i demostrar així, que l’ensopegada del darrer partit contra el Farners C.E “A”, va ser aixó, una ensopegada.
Serà un partit trepidant entre el tretzè classificat, amb set  punts i els de Mollet del Vallès, en novè lloc, amb nou punts.

VILARTAGUES C.F “A”

Aquest diumenge 21 d’Octubre, a les 17:00h, al camp Municipal de Vilartagues, partit de fútbol entre el Vilartagues C.F “A” i el Calonge, U.E “A”.
Els de Xavi Giró s’han de trobar amb els resultats de les quatre primeres jornades, si volen ser un dels candidats per lluïtar per el campionat. Tenen la oportunitat, abrigallats per la seva afició, d’oblidar-se de les dues darreres jornades, i endur-se’n els tres punts. Davant tindran a l’equip veí, el Calonge, U.E “A”.
Interessant partit entre el Vilartagues C.F “A”, sissè classificat, amb dotze punts, i el Calonge, U.E “A”, cinquè amb tambè dotze punts.

Guíxols Fútbol Base

Dissabte 20 d’Octubre, al camp Municipal Josep Sunyer i Arxer.

A les 10:00h:     Guíxols Benjamí  –  Palafrugell
A les 11:30:       Guíxols Infantil  –  Cassà

Escola de fútbol Sant Feliu

Aquest Dissabte 20 d’Octubre, al camp Municipal de Vilartagues.

A les 9:30h:       Benjamí “A”  –  Aro
A les 9:30h:       Benjamí “B”  –  Mont-ràs
A les 10:30h:     Pre-Benjamí”C”  –  Palafrugell
A les 10:30h:     Aleví “B”  –  Girona
A les 12:30h:     Cadet “B”  –  Bisbalenc

Dissabte 20 d’Octubre, a camp contrari.

A les 9:00h:       Salt “A”  –  Infantil “B”
A les 10:00h:     Calonge “B”  –  Aleví “C”
A les 11:00h:     Lloret “A”  –  Aleví “A”
A les 17:45h:     Juventus “A”  –  Juvenil “A”

Diumenge 21 d’Octubre, al camp Municipal de Vilartagues.

A les 10:00h:     Benjamí “C”  –  Global Palamós
A les 12:30h:     Infantil “A”  –  Tordera

 Club de Bàsquet Sant Feliu

Dissabte 20 d’Octubre, al Pavelló “La Corxera”.

A les 9:00h:       Pre-Mini Masculí  –  Farners

A les 9:00h:       Pre-Infantil Masculí  –  Tossa

A les 10:30h:     Mini Masculí  –  Blanes

A les 10:30h:     Mini Femení  –  GEiEG

A les 12:00h:     Cadet “B” Masculí  –  Blanes

A les 12:00h:     Pre-Infantil Femení  –  Onyar

A les 16:00h:     Cadet “A” Masculí  –  Palafrugell

A les 17:30h:     Senior Masculí  –  Roses

A les 19:00h:     Sots-21 Masculí  –  Bisbal