Agenda esportiva

Escola de futbol Sant Feliu
Dissabte 02 de Març al camp de Vilartagues.
A les 12:30h,              Juvenil “A” – Juventus
A camp contrari.
A les 10:00h,              Tordera “A” – Infantil “A”
A les 12:45h,              Girona “C” – Aleví “B”
Diumenge 03 al camp de Vilartagues
A les 10:30h,              Aleví “A” – Lloret “A”
A les 10:30h,              Aleví “C” – Quart “D”
A les 12:30h,              Infantil “B” – Guíxols “A”
A camp contrari.
A les 11:30h,              Bisbalenc “B” – Cadet
Futbol base A,D Guíxols
Dissabte 02 de Març al camp municipal “Josep Sunyer i Arxer”
A les 9:30h,                            A,D Guíxols Aleví – Mont-Ras
Club de bàsquet Sant Feliu
Dissabte 02 de Març al pavelló municipal “La Corxera”
A les 9:00h, en categoria Infantil Masculí,               CB Sant Feliu – Pompeu Fabra
A les 10:30h, en categoria Cadet “B”,                      CB Sant Feliu – CB Salt “B”
A les 12:00h, en categoria Cadet “A”,                      CB Sant Feliu – CB Salt “A”
A les 16:00h, en categoria Junior Femení,                CB Sant Feliu – CB Besalú
A les 17:30h, en categoria Senior Femení,                CB Sant Feliu – CB Sant Hilari
A camp contrari.
A les 9:00h, en categoria Preinfantil Masculí,           Uni Girona – CB Sant Feliu
A les 10:30h, en categoria Mini Masculí,                  CB Vilafant – CB Sant Feliu
A les 11:00h, en categoria Premini Masculí,             CB L’Escala – CB Sant Feliu
A les 11:00h, en categoria Preinfantil Femení,         Les Alzines – CB Sant Feliu
A les 11:00h, en categoria Infantil Femení,              Geieg – CB Sant Feliu
A les 11:15h, en categoria Mini Masculí,                  MasMitja – CB Sant Feliu
A les 18:30h, en categoria Senior Masculí,               CB Roses – CB Sant Feliu
A les 19:00h, en categoria Sots-25,                           CB Bescanó – CB Sant Feliu
Diumenge 03 de Març a camp contrari.
A les 11:30h, en categoria Junior Femení,                CB Roses – CB Sant Feliu
A les 17:00h, en categoria Sots-21,                           Caldes de Malavella – CB Sant Feliu
Club de Futbol Sala Sant Feliu de Guíxols
Dissabte 02 de Març al pavelló “Carles Nadal i Cosp”
A les 18:30h,              CFSSFG – Palafolls
A,D Guíxols
Diumenge 03 de Març, a les 17:00h, al camp municipal “Josep Sunyer i Arxer” tindrà lloc el partit de futbol que enfrontarà a l’A,D Guíxols “A” i al Ripollet C.F “A”.
Els ganxons diumenge tenen un partit molt important davant el darrer classificat, per allunyar-se dels llocs del descens, ara mateix els separen només 3 punts.
Els de Ramón Mornàs reben diumenge al darrer classificat amb 18 punts i abrigallats per l’afició ganxona l’equip intentarà evitar que els punts se’n vagin cap a Ripoll.
Activitats Pro-Traiwalker
Els equips locals i comarcals que participaran a la Trailwalker Intermon Oxfam, han programat activitats esportives per tal de recaptar diners per poder participar a la prova per a la qual han de lliurar, com a mínim, 1.500 euros.
Matxacuca Trepitjada Solidaria, de Santa Cristina d’Aro, anuncia dues activitats a la Piscina La Corxera, per aquest cap de setmana, fent una crida a aquelles persones que desitgin practicar l’esport solidari.
Dissabte, 2 de març: Spining
De 2/4 d’11 a les 12 Spining cicloplus
De 12 a 2/4 de 2 Spining cicloindoor
Donatiu 5 euros
Inscripcions a la Corxera.
En finalitzar la sessió hi haurà begudes.
Diumenge, 3 de març: Paleo-aeròbic
De 9 a ¼ d’11 cardiotono
De 2/4 d’11 a les 12 paleo training
De 12 a 2/4 de 2 aeròbic
Donatiu 5 euros
Inscripcions a la Corxera.

Comparteix

Les cookies ens permeten oferir els nostres serveis. En utilitzar els nostres serveis, acceptes l'ús que fem de les cookies. Més informació