Premis del 59 Concurs de Plantes i Flors de Sant Feliu

VEREDICTE :

ROSA INDIVIDUAL              

1r premi         núm.   27        Mª Pilar Soler
CEDIT PER:           Cambra de Comerç

2n premi        núm.   13        Llorenç Mas
CEDIT PER:           Club Basquet Sant Feliu

3r premi         núm.   31        Jordina Sala
CEDIT PER:           Clun Aquàtic Xaloc

Accèssit         núm.   30       Ariadna Sala
CEDIT PER:           Plantes i Flors Tulipan

Accèssit         núm.   1      José Mª Luque                                                                                 Accèssit         núm.   28       Mª Pilar Soler

CLAVELL INDIVIDUAL     

1r premi         núm.   5          Maribel Bosch
CEDIT PER:           Associació Comerciants Centre Ciutat

2n  premi       núm.  1          Mª Teresa Guardia
CEDIT PER:           Unió Democràtica de Catalunya

FLORS BOSCANES

1r premi         núm.  17        Berta Puigdevall
CEDIT PER:           Super Prat

2n premi        núm.  20       Mª Àngels Oliveras
CEDIT PER:           Moto Club Pirates

3r premi         núm.  3          Joan Pujolràs                                                                                     Accèssit         núm.   21        Mª ÀngelsOliveras                                                                 Accèssit         núm.   22       Roser Vidal 

RAM DE FLORS              

1r premi         núm.   4          Eloísa Jurado
CEDIT PER:           Centre Veterinari l’Arca

2n premi        núm.   2          Jaume Novellas
CEDIT PER:           Pastisseria Gironés

3r premi        núm.   3          Berta Puigdevall

POM DE ROSES

1r premi         núm.  5          Fina Mas
CEDIT PER:           Esquerra Reuplicana de Catalunya

2n premi        núm.  6          Llorenç Mas
CEDIT PER:           Pastisseria del Puig

ORNAMENTACIÓ            

1r premi         núm.   2          Pilar Francès

2n premi        núm.   6          Roser Vidal

3r premi         núm.  1          Marc Lozano

PLANTA VERDA                  1r premi         núm.  7          Rosa Miquel
CEDIT PER:           Galgos 112

2n premi        núm.   9          Dolors Motas
CEDIT PER:           Sr. Luque

3r premi        núm.   1          Fina Mas

PLANTA FLORIDA              

1r premi         núm.  7          Carmen Lozano
CEDIT PER:           Casal  Tueda

2n premi        núm.  4          Fina Mas
CEDIT PER:           PSC

3r premi        núm.   6          Rosa Miquel

CONJUNT PLANTES VERDES:   Accèssit         núm.   1          Magdalena Sánchez   

CONJUNT PLANTES FLORIDES

1 premi         núm.   2          Eloisa Jurado
CEDIT PER:           Club Nàutic

2n premi        núm.   1          Fina Mas
CEDIT PER:           Tots Per Sant Feliu

CACTUS                                                 

1r premi         núm.  5          Àlex Prat
CEDIT PER:           Associació de Fil.latèlia i de Coleccionisme

2n premi        núm.  2          Fina Mas
CEDIT PER:           Creu Roja

3r premi         núm.   3          Joan Pujolràs

                           

CONJUNT DE CACTUS      

1r  premi        núm.   1          Fina Mas
CEDIT PER:           Colla Gegantera Ganxona

IKEBANA                           

1r premi         núm.  5          Mª Àngels Oliveras
CEDIT PER:           Convergència Democràtica de Catalunya

2n premi        núm.  8         Berta Puigdevall                                                                        CEDIT PER :          Iniciativa Verds

3r premi         núm.   1          Berta Puigdevall

BONSAIS                              

1r premi         núm.   4          Celedonio Richart
CEDIT PER:           Casal d’Avis Salvador Espriu

2n premi        núm.   6          Joan Massallé

3r premi         núm.   1          Núria Bancells

 

ORQUÍDIES                        

1r. premi        núm.  1          Rosa Cumí
CEDIT PER:           Associació Sant Antoni Abat de S.F.G.

2n. premi      núm.   12        Conxita Sais
CEDIT PER:           Modes Inquietuts

3r premi         núm.   8         Marta Agustí

Accèssit         núm.   4          Dolors Motas

Accèssit         núm.   13        Ester Callol

Votació popular :

 

MILLOR ROSA    

núm. 25                                 Carmen Casadevall

Premi votant                       Margarida Bagudanch

CEDITS PER : Agrupació Amics de la Sardana

 

MILLOR ORNAMENTACIÓ

núm. 3             Berta Puigdevall

Premi Votant    Sr. José Lozano

CEDITS PER : Amics de l’Ermita i Paratge de Sant Elm

 

AGRAïMENTS:

–         Centre de Cultius Tramuntana

–         Jardineria Moix

–         Vivers Palahí

–         Margarita’s Flors

–         Alumnes del Cicle de Perruqueria de l’Institut Sant Feliu

–         Aloe Shop

–         Artistes locals de Patchwork

 

Comparteix

Les cookies ens permeten oferir els nostres serveis. En utilitzar els nostres serveis, acceptes l'ús que fem de les cookies. Més informació