CALENDARI DEL MIC DE FUTBOL I BASQUET A SFG

Sant Feliu de Guíxols torna a ser seu de partits de futbol base i de basquet en l’edició 2018 del MICFootball i del MICBasketball que se celebraran als camps de futbol de Vilartagues i al Josep Suñer i Arxer i al pavelló municipal d’esports de La Corxera.

Aquests són els calendaris inicials:

HORARIS MICFootball (Vilartagues)

Dimecres 28
Camp de futbol  de Vilartagues               Cat. B1 Any 2002
09,00 h.  CLUB LA VALL – RACING SARRIÀ CF
10,00 h.  UE FIGUERES – KAPTIVA SPORTS ACADEMY
11,00 h.  EF SANT FELIU – KAPTIVA SPORTS FLORIDA
12,00 h.  ADELAIDE UNITED FC – NAMA SPORTS

Dijous 29

09,00 h.  LEGEND FC – DEPORTIVO FOOTBALL ACADEMY
10,00 h.  AEC MANLLEU – EF SANT FELIU
11,00 h.  HAPOEL HERZLIYA – CLUB DEPORTIU TORTOSA
12,00 h.  CF MOLLET – ALIANZA ESTUDIANTES PEREIRA

16,00 h.  CF LLIÇÀ DE VALL – LEGEND FC
17,00 h.  KAS EUPEN – EF SANT FELIU
18,00 h.  JUNIOR CF – FC CENTRAL LOS ANGELES
19,00 h.  VILLARREAL CF – JUVELLORET FC

Divendres 30: Fase Final 16ens
Dissabte 31: Fase Final 4ts
Jornada internacional

 

HORARIS MICFootball (camp Josep Suñer i Arxer)

Dimecres 28

Camp de futbol  Josep Suñer i Arxer              Cat. B Any 2002
09,00 h.  COSTA DEL ESTE FC – VIRGINIA DEVELOPMENT ACADEMY
10,00 h.  CARIBBEAN FC – MODERATION INC
11,00 h.  KAS EUPEN – AEC MANLLEU
12,00 h.  FC CARIBBEAN – FORCE ACADEMY U16-17 USA

Dijous 29

09,00 h.  KAPTIVA SPORTS ACADEMY – CARIBBEAN FC
10,00 h.  FC MARTINENC – TRENDSETTER HAWKS FOOTBALL ACADEMY
11,00 h.  SUMMATUS SPORTS – CLUB GIMNÀSTIC MANRESA
12,00 h.  PALAU SOCCER ACADEMY – CE SABADELL
16,00 h.  KAPTIVA SPORTS ACADEMY – MODERATION INC
17,00 h.  FC MARTINENC – STRYX SPORTS EGYPT
18,00 h.  VIC RIUPRIMER REFO – USA SOCCER STARS
19,00 h.  CE EUROPA – STRYX SPORTS

Divendres 30
Fase Consolació 16ens

 

HORARIS MICBaketball (Pavelló de La Corxera)

Dijous 29 de març

Pavelló d’Esports “La Corxera”               Cat. U18W
Fase Classificatoria
09,00 h.       DME SPORTS ACADEMY – CB SANT FELIU
10,15 h.       SD BIDEGINTZA – BISBAL BASQUET
11,30 h.       UNICAJA BALONCESTO – CESET
12,45 h.       CB MAÇANET – CB PALAMÓS

Divendres 30 de març

09,00 h.       CB SANT FELIU – SD BIDEGINTZA
10,15 h.       BISBAL BASQUET – DME SPORTS ACADEMY
11,30 h.       CB MAÇANET – UNICAJA BALONCESTO
12,45 h.       CB PALAMÓS – CESET
15,30 h.       CB SANT FELIU – BISBAL BASQUET
16,45 h.        DME SPORTS ACADEMY – SD BIDEGINTZA
18,00 h.        UNICAJA BALONCESTO – CB PALAMÓS
19,15 h.        CB MAÇANET – CESET

Dissabte 31 de març

Fase consolació semis
09,00 h.        3r GRUP A – 4t GRUP B
10,15 h.        3r GRUP B – 4t GRUP A
11,30 h.        3r MILLOR 3r – 4 GRUP C      Cat. U14W
12,45 h.        4t GRUP A – 4t GRUP B          Cat. U14W

Fase Final Semis                                             Cat. U14W
1730 h.         GUANYADOR F.FINAL Partit 187 – Guanyador F.FINAL Partit 188
19,00 h.         GUANYADOR F.FINAL Partit 189 – Guanyador F.FINAL Partit 190

 

Comparteix

Les cookies ens permeten oferir els nostres serveis. En utilitzar els nostres serveis, acceptes l'ús que fem de les cookies. Més informació