Agenda esportiva

Escola de Futbol Sant Feliu
Dissabte 04 de Maig al camp de Vilartagues
A les 12:30h,                          Infantil “B” – Begur “B”
A les 16:00h,                          Juvenil “A” – Badalona “C”
A camp contrari
A les 9:15h,                            Quart “A” – Aleví “A”
A les 10:00h,                          Aro “A” – Infantil “A”
A les 11:45h,                          Tordera “D” – Aleví “C”
Diumenge 05 de Maig al camp de Vilartagues
A les 10:30h,                          Aleví “B” – Santa Eugènia “A”
A les 12:30h,                          Cadet – Palamós “B”
A camp contrari
A les 13:30h,                      Global Palamós – Juvenil “B”

Futbol Base A,D Guíxols
Dissabte 04 de maig al camp “Josep Sunyer i Arxer”
A les 9:30h,                            Benjamí – Pals
A les 12:00h,                          A,D Guíxols “B” – Aro”B”

Club de Futbol Sala Sant Feliu de Guíxols
Dissabte 04 de maig al pavelló “Carles Nadal i Cosp”
A les 18:00h,                          CFSSG – Sta. Maria

Club de Bàsquet Sant Feliu
Dissabte 04 de maig al pavelló “La Corxera”
A les 9:00h, en categoria Mini Femení,                     CB Sant Feliu – Bàsquet Porqueres
A les 9:00h, en categoria Premini Masculí,               CB Sant Feliu – CB Rosas
A les 10:30h, en categoria Mini Masculí,                  CB Sant Feliu – CB Banyoles
A les 10:30h, en categoria Cadet “B”,                      CB Sant Feliu – Adepaf
A les 16:00h, en categoria Senior Femení,                CB Sant Feliu – CB Farners
A les 17:30h, en categoria Senior Masculí,            CB Sant Feliu – AD Cassà
A les 19:00h, en categoria Sots21,                            CB Sant Feliu – CB Arbúçies
A camp contrari
A les 9:30h, en categoria Preinfantil Femení,           CB Blanes – CB Sant Feliu
A les 10:00h, en categoria Preinfantil Masculí,         CRE Cristinenc – CB Sant Feliu
A les 11:00h, en categoria Infantil Femení,              CB Serria de Ter – CB Sant Feliu
A les 12:30h, en categoria Infantil Masculí,             CB Blanes – CB Sant Feliu
A les  16:00h, en categoria Sots-25,                          Ceset Girona – CB Sant Feliu
A les 18:00h, en categoria Junior Masculí,                La Salle Girona – CB Sant Feliu
Diumenge 05 de maig al pavelló “La Corxera”, 4ta Trobada provincial d’escoles de Bàsquet.
De 9:00h fins les 14:00h, es lliuraran les següents activitats:

          3 partits per equip

          Castells inflables

          Concurs de dibuix

          Sala de Cinema

          Esmorzar per els participants i lliurament de record.

Durant la trobada al Centre Podomèdic de Sant Feliu, ofereix assessorament sobre el tractament dels peus i indicacions de calçat esportiu adequat per al jugador.
Organitza el Club de Bàsquet Sant Feliu amb la col·laboració de l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols i la Federació Gironina de Bàsquet.

A,D Guíxols “A”
Diumenge 05 de Maig a les 17:00h, al camp municipal de Peralada, partit entre el Peralada “A” i l’A,D Guíxols “A”. Diumenge, s’enfrontaran el 5è contra el 7è classificat, respectivament.
Els de Monràs es desplaçaran fins a Peralada, conscients de que si s’emporten la victòria, es poden col·locar 5ens, posició privilegiada per els de Sant Feliu, que a principi de temporada es fixaven l’objectiu de mantenir la categoria.   

Comparteix

Les cookies ens permeten oferir els nostres serveis. En utilitzar els nostres serveis, acceptes l'ús que fem de les cookies. Més informació