Agenda del torneig MIC

Fins aquest diumenge 31 de Març, a 19 poblacions de la Costa Brava, entre elles Sant Feliu de Guíxols, comptarà amb més de 200 equips procedents de 36 països.
Hi ha equips de Finlàndia, Rússia, Anglaterra, Alemanya, Haití i Austràlia, entre altres.
Entre els clubs participants d’aquesta edició, destaca la presència del FC Barcelona, RCD Espanyol, el Real Madrid CF, Manchester United, Liverpool FC, l’Inter de Milà, l’Ajax d’Amsterdam, el Werder Bremen, Porto FC, l’Athletic Club de Bilbao, Sevilla CF i el Màlaga CF, a més de la selecció de Brasil, entre altres.
El torneig es disputa a Lloret de Mar, Tossa de Mar, Palamós, Sant Feliu de Guíxols, Santa Coloma de Farners, Hostalric, Cassà de la Selva, Castell-Platja d’Aro, Sils, Mont-ras, Santa Cristina d’Aro, Begur, Torroella de Montgrí-L’Estartit, L’Escala, Llagostera, Calonge, La Bisbal d’Empordà, Palafrugell i Vidreres.

Els grups es divideixen en 4 categories, segons data de naixament.
Categoria A: Nascuts desprès del 01/01/1994, futbol-11
Categoria B: Nascuts desprès del 01/01/1997, futbol-11
Categoria D: Nascuts desprès del 01/01/1998, futbol 11
Categoria E: Nascuts desprès del 01/01/2001, futbol 11

Els grups de les diferentes categories de l’Escola de futbol Sant Feliu són:
Categoria A:
Grup D
C SPORT NORTE AMERICA
EF SANT FELIU GUIXOLS
AUSTRALIAN FS
UDA GRAMANET

Categoria B:
Grup A
BRAZIL NATIONAL TEAM
GAN YAVNE
GIMNASTIC DE MANRESA
EF SANT FELIU GUIXOLS

Categoria C:
Grup D
DI MATTEO SOCCER
VIC RIUPRIMER REFO
SELECCION KYOTO
EF SANT FELIU GUIXOLS

Categoria D:
Grup I
FCBESCOLA VARSOVIA
FARO
UE LA JONQUERA
EF SANT FELIU GUIXOLS

Els partits que disputaràn les diferents categories de l’Escola de futbol Sant Feliu a les diferents seus del torneig són:
Dijous 28 de Març, a Cassà de la Selva.
A les 18:00h, en categoria A             Escola de futbol Sant Feliu – U.D Gramanet
Al camp municipal de Vilartagues.
A les 19:00h, en categoria B              Escola de futbol Sant Feliu – Selecció de Brasil
A la Bisbal d’Empordà
A les 19:00h, en categoria C,             Escola de futbol Sant Feliu – Vic Riuprimer
A Palamós
A les 18:00h, en categoria D,            Escola de futbol Sant Feliu – La Junquera
A les 20:00h, en categroria D,           Escola de futbol Sant Feliu – Faro (Japó)
Els partits que es disputan a Sant Feliu de Guíxols, són els següents:
Dijous 28 de Març al camp municipal de Vilartagues, en categoria B.
16,00 h. GIRONA FC –  CD TORTOSA
17,00 h. ASPIRE FUTBALL DREAMS – EF BAIX TER
18,00 h.  STARS UNITED – RCD ESPANYOL
19,00 h. E.F. SANT FELIU – BRAZIL NATIONAL TEAM
Divendres 29  de Març al camp municipal de Vilartagues, es jugaràn partits de la fase final i de consolació.
Dissabte 30 de Març al camp de Vilartgaues es jugaràn partits de Quarts de Final.

Comparteix

Les cookies ens permeten oferir els nostres serveis. En utilitzar els nostres serveis, acceptes l'ús que fem de les cookies. Més informació